OZONOWANIE MIESZKANIA I POMIESZCZEŃ

pozbędziemy się:

pranie materacy warszawa

bakterii i wirusów

pranie materacy warszawa, Ożarów, pruszków, Piastów

Zapachu farb i klejów

pranie materacy warszawa

roztoczy

ozonowanie warszawa
pranie materacy warszawa

Zapachu papierosów I spalenizny

OZONOWANIE WARSZAWA

Grzybów i pleśni

pranie materacy warszawa

alergenów

Proces ozonowania wpływa bardzo pozytywnie na zdrowie i samopoczucie domowników. Wykorzystywane przez naszą firmę generatory ozonu znajdzie idealne zastosowanie w wielu domach oraz mieszkaniach i pozwoli Państwu pozbyć się m.in.:

Jest on uzależniony od wielkości pomieszczenia oraz intensywności i rodzaju nieprzyjemnych zapachów. Czas potrzebny na wykonanie usługi w średniej wielkości mieszkaniu to ok. godzina.

Ozon zapewnia również dezynfekcję przedmiotów i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze przez zespół naszych doświadczonych pracowników mają Państwo możliwość wyeliminowania szerzenia się niebezpiecznych wirusów, co zmniejsza ryzyko zachorowania osób przebywających w danym pomieszczeniu.

Naszą usługę wykonujemy na terenie Warszawy i sąsiadujących miejscowości w mieszkaniach, domach (w tym także piwnice i strych) oraz w instytucjach i lokalach m.in.: gabinety dentystyczne i lekarskie, hotele, restauracje, siłownie, salony kosmetyczne i fryzjerskie, magazyny.

Częstotliwość wykonywanej usługi zależy głównie od osób przebywających w danym pomieszczeniu (np. czy są to alergicy) oraz czynności w nim wykonywanych. W celu zapewnienia optymalnych warunków w mieszkaniu usługa powinna być wykonywana przynajmniej 2 – 3 razy w roku. Warto szczególnie zamówić usługę od razu po skończonym remoncie/malowaniu lub chorobie, aby zneutralizować pozostałe bakterie. W przypadku lokali usługowych warto rozważyć wykonywanie takiej usługi co ok. 6 – 8 tygodni.

Działamy na terenie miast:

Warszawa i okolice min.: Ożarów Mazowiecki, Płochocin, Duchnice, Piastów, Pruszków, Komorów, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna, Otrębusy, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów